Wczytuję dane...
O sklepie

Marka FORCEBAND od lat specjalizuje się tylko w taśmach i gumach do ćwiczeń. To specjaliści z branży, którzy we współpracy z czołowymi trenerami tworzą produkty trwałe i przemyślane. Czerpiąc z doświadczenia trenerskiego otrzymujesz produkty z najwyższej półki, przeznaczone zarówno dla amatora jak i profesjonalisty, a co ważne często w najatrakcyjniejszej ofercie cenowej na rynku.

INSTAGRAM - JESTEŚMY  TAM DLA WAS I DZIĘKI WAM :)

Kim jesteśmy ? Producentem sprzętu fitness, a precyzyjniej mówiąc gum i taśm do ćwiczeń. Mini Band, Power Band, taśmy rehabilitacyjne czy Monster Band – najmocniejsze taśmy z materiału dostępne na polskim rynku.

Codziennie dbamy o jakość naszych produktów, koncentrując się na trwałości materiału oraz komforcie ćwiczeń.

Każdy produkt przechodzi szczegółową 3 stopniową kontrolę jakości, a gdy coś umknie naszej uwadze, śmiało do nas napisz.

KONFERENCJE/WARSZTATY

Obecność na różnego rodzaju konferencjach czy też warsztatach jest dla nas bardzo ważna - Możemy przekazywać wiedzę jak efektywnie wykorzystać taśmy i gumy w treningu. 

Lata doświadczeń pracy jako trener, setki przeprowadzonych treningów i szkoleń, uczestnictwo w warsztatach i seminariach, pozwoliły stworzyć nam taśmy niezawodne, staranie wykonane, a co najważniejsze przyjazne w kontakcie z ciałem ćwiczącego, gwarantujące 100% jakości i satysfakcji ze swojego treningu.

Kształtuj z nami:

  • siłę
  • moc
  • wytrzymałość
  • mobilność
  • stabilność