Wczytuję dane...

REHA BAND

Taśmy rehabilitacyjne Reha Band - szybki powrót do sprawności

Taśmy rehabilitacyjne Reha Band dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu oraz wytrzymałości idealnie sprawdzą się do rehabilitacji i ćwiczeń dla osób w każdym wieku. Umożliwiają regularny i nieskomplikowany trening wspomagający pracę mięśni. Dzięki ich niewielkiemu oporowi nie stwarzają ryzyka kontuzji ani nadwyrężenia. Trening z ich wykorzystaniem jest niezwykle skuteczny, pozwalając na stopniowe i nieinwazyjne rozciąganie wybranych partii ciała bez przeciążania.

Oferta taśm rehabilitacyjnych Reha Band

Taśma rehabilitacyjna Reha Band to idealne rozwiązanie dla osób po urazach, ale też regularnie ćwiczących w każdym wieku. Polecane do stopniowego zwiększania siły mięśniowej, poprawy koordynacji ruchowej i wytrzymałości organizmu. Są doskonałe do kształtowania poprawnych wzorców ruchowych, stopniowej poprawy ogólnej kondycji ciała, a także do wykonywania ćwiczeń wytrzymałościowych oraz korygujących wady postawy, mających na celu zwiększenie zakresu ruchu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.