Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 5907720776855
Wysyłka od: 6.99 PLN
Producent: FORCEBAND

Nasza taśma do ćwiczeń
Power Band Czarny

to średni opór (12-30kg) a zarazem najbardziej uniwersalny. Czarna guma do ćwiczeń sprawdzi się zarówno w treningu siłowym oraz w mobilizacji, stretchingu, treningu ukierunkowanego na daną dyscyplinę sportową. Jest to nasza najpopularniejsza guma oporowa, która trafia do różnych odbiorców kobiet, mężczyzn, sportowców, amatorów. Zaletą Czarnej gumy treningowej jest jej ultra trwałość i wszechstronność.

 • Kolor Czarny
 • Wymiary 104 cm x 2 cm (208 cm obwodu)
 • Grubość 4,5 mm
 • Zakres pracy 12 - 30 kg
ZALETY ZESTAWU POWER BAND
 • Efektywne treningi zwiększające mobilność
 • Nowy, bardzo mocny bodziec w treningu
 • Trening siłowy, wykonasz w każdym dowolnym miejscu
 • Dzięki różnej grubości, gumy pomogą Ci osiągnąć progres zarówno w podciąganiu na drążku, przysiadach jak i stretchingu mięśni oraz mobilizacji stawów
 • Łatwy transport
 • Mało kosztowny przyrząd, który wyniesie Twój trening w nowy wymiar
 • Dla początkujących i profesjonalistów, sportowca i amatora
 • Dodatkowy opór progresywny w Twoim treningu
SKŁAD ZESTAWU
 • 1 x Guma do ćwiczeń Power Band w kolorze Czarnym (208 cm x 2 cm) w folii ochronnej
Guma do ćwiczeń Power Band – opór średni 12-17kg

Najlepsze materiały od FORCEBAND. Jako specjaliści w taśmach do ćwiczeń bazujemy tylko na sprawdzonych i trwałych materiałach. Dzięki temu zaufało już nam kilka tysięcy osób wykonując prawie milion treningów. Jako nieliczni specjalizujemy się tylko w taśmach i gumach do ćwiczeń. Codziennie dbamy o jakość naszych produktów, koncentrując się na trwałości materiału oraz komforcie ćwiczeń.

ONI JUŻ SPRAWDZILI
Rafał Lipek Lipiński

Rafał "Lipek" Lipiński

5x FIBA World Champion

Taśmy Forceband wspaniałe sprawdzają się w treningu. Bardzo ważne jest by dawać ciału rożne bodźce, a dzięki Forceband ciągle staje się lepszy i trening nigdy nie bywa nudny!

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Athlete Performance

Od wielu lat jestem trenerem i szkoleniowcem w branży fitness. Miałam okazje pracować na sprzęcie wielu różnych producentów. Produkty marki Forceband są jednymi z najtrwalszych i w 100% spełniają moje wymagania!! Jak wznieść trening o poziom wyżej ?? FORCEBAND - Polecam!

NASZ EKSPERT RADZI:

Ćwiczenia dynamiczne plus progresywny elastyczny opór to idealne zestawienie. Zacznijmy od początku... Ćwiczenia o charakterze dynamicznym powinny znaleźć się w naszym treningu... Dlaczego ? Poprawia to naszą moc, stabilność, rekrutuje większą ilość jednostek motorycznych, przed ćwiczeniami siłowymi pobudza przewodnictwo nerwowo- mięśniowe. Przykład takiego połączenia ZOBACZ TU Swing KB z czarną gumą do ćwiczeń Power Band.

Dodając do klasycznych ćwiczeń opór progresywny taśmy FORCEBAND zobaczysz jaką moc wydobędzie Twoje ciało. Jest to wielka zaleta gum oporowych. W skrócie im mocniej je rozciągamy tym mocniejszy opór otrzymujemy. Dzięki temu możemy modyfikować i zmieniać tempo każdego ćwiczenia.

Taśmy rehabilitacyjne
ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gumy do ćwiczeń Zestaw Maxi

sprawdź
gwarantowany sukces twojej pracy

Niezależnie od tego czy biegasz, dźwigasz ciężary, czy też jeździsz na rowerze, nasz sprzęt idealnie uzupełni, twój trening sportowy. Dzięki gumom do ćwiczeń Force Band, rozciągniesz, zmobilizujesz mięśnie, a także wzmocnisz te kluczowe partie związane z twoją dyscypliną sportu Zaufaj nam - specjalistom i skorzystaj z naszej wiedzy.

więcej o nas