Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: FORCEBAND

Zestaw taśm do ćwiczeń Power Band


jest wyjątkowy ze względu na wysoką trwałość. Gumy to pięć idealnie dobranych oporów i miliony różnych zastosowań. Trening siłowy, trening medyczny, fizjoterapia to tylko niektóre obszary, gdzie idealnie sprawdzą się taśmy Force Band. Użyj naszych Power Bandów do ćwiczeń ramion, barków, kończyn dolnych czy też brzucha. Kształtuj moc, siłę, szybkość, koordynacje ruchową. Stwórz swoją podręczną siłownię i trenuj gdzie tylko chcesz!

ZALETY ZESTAWU POWER BAND
  • Efektywne treningi zwiększające mobilność
  • Nowy, bardzo mocny bodziec w treningu
  • Trening siłowy, wykonasz w każdym dowolnym miejscu
  • Dzięki różnej grubości, gumy pomogą Ci osiągnąć progres zarówno w podciąganiu na drążku, przysiadach jak i stretchingu mięśni oraz mobilizacji stawów
  • Łatwy transport
  • Mało kosztowny przyrząd, który wyniesie Twój trening w nowy wymiar
  • Dla początkujących i profesjonalistów, sportowca i amatora
  • Dodatkowy opór progresywny w Twoim treningu
  • Uchwyt drzwiowy (Door Anchor) GRATIS!
ZOBACZ MOŻLIWOŚCI ZESTAWU
Gumy do ćwiczeń Power Band (Zestaw)
TAŚMY W ZESTAWIE
Kolor Wymiary Grubość Zakres pracy
Żółta (opór bardzo lekki) 208cm x 6,35mm 4,5mm 1,8 - 5,4 kg
Czerwona ( opór lekki) 208cm x 12,7mm 4,5mm 6 - 10 kg
Czarna (opór średni) 208cm x 20,6mm 4,5mm 12 - 17 kg
Fioletowa (opór mocny) 208cm x 31,75mm 4,5mm 17 - 26 kg
Zielona (opór b. mocny) 208cm x 44,5mm 4,5mm 26 - 32 kg

Trenerskie doświadczenie pozwala nam projektować gumy do ćwiczeń tak, aby spełniały najsurowsze normy oraz takie na, których sami chcemy ćwiczyć. Dlatego też w FORCEBAND bardzo mocno stawiamy na jakość naszych produktów oraz wąską specjalizację. Zaufały nam kluby fitness, kluby sportowe, instytucje medyczne oraz tysiące zadowolonych osób. Spróbuj i ty, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Postaramy się doradzić i pomóc w wyborze.

ONI JUŻ SPRAWDZILI
Rafał Lipek Lipiński

Rafał "Lipek" Lipiński

5x FIBA World Champion

Taśmy Forceband wspaniałe sprawdzają się w treningu. Bardzo ważne jest by dawać ciału rożne bodźce, a dzięki Forceband ciągle staje się lepszy i trening nigdy nie bywa nudny!

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Athlete Performance

Od wielu lat jestem trenerem i szkoleniowcem w branży fitness. Miałam okazje pracować na sprzęcie wielu różnych producentów. Produkty marki Forceband są jednymi z najtrwalszych i w 100% spełniają moje wymagania!! Jak wznieść trening o poziom wyżej ?? FORCEBAND - Polecam!

NASZ EKSPERT RADZI:

Rozgrzewka, czyli specyficzne przygotowanie organizmu do treningu, powinna zająć nam około 10 min. Twoje działania powinny uwzględniać podniesienie temp, rozciąganie dynamiczne całego ciała, a także pracę "małych" mięśni stabilizujących Twoje stawy i cały ruch. Szerokie spectrum działania powoduje ochronę przed kontuzjami oraz pełen performance na treningu. Takie podejście potrzebuje profesjonalnych narzędzi i tu z pomocą przychodzi zestaw gum powerband od FORCEBAND. Do dyspozycji mamy taśmy o małym oporze idealne do ćwiczeń stabilizujących, oraz mocne gumy idealne do stretchingu całych taśm mięśniowych. Dysponując tak szerokim wachlarzem wykonasz każde ćwiczenie gdzie tylko chcesz.
Zobacz filmy jak trenować: POŚLADKI BARKI

mini band zestaw

MINI BAND ZESTAW + E-BOOK

sprawdź
gwarantowany sukces twojej pracy

Niezależnie od tego czy biegasz, dźwigasz ciężary, czy też jeździsz na rowerze, nasz sprzęt idealnie uzupełni, twój trening sportowy. Dzięki gumom do ćwiczeń Force Band, rozciągniesz, zmobilizujesz mięśnie, a także wzmocnisz te kluczowe partie związane z twoją dyscypliną sportu Zaufaj nam - specjalistom i skorzystaj z naszej wiedzy.

Zobacz nasze OPINIE