Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: FORCEBAND


guma treningowa

ZESTAW MAXI

POWER & MINI BANDS

Kompletny zestaw gum do ćwiczeń od FORCEBAND. Zestaw Mini & Power Bands cieszy się dużą popularnością. Z pewnością zastąpi Ci siłownie oraz spowoduje, że Twój trening domowy będzie bardzo wymagający. Zarówno dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo nasz zestaw doceniają osoby trenujące kalistenikę, lekkoatletykę, sporty siłowe, sporty walki, dyscypliny zespołowe.

ZALETY GUM TRENINGOWYCH
  • Mało kosztowny przyrząd, który wyniesie Twój trening w nowy wymiar
  • Dodatkowy opór progresywny w Twoim treningu
  • Łatwy transport, wysoka trwałość wykonania
  • Trening siłowy, wykonasz w każdym dowolnym miejscu
  • E-BOOK W ZESTAWIE GRATIS
  • Uchwyt drzwiowy (Door Anchor) pozwalający na trening domowy
TAŚMY POWER W ZESTAWIE
Kolor Wymiary Grubość Zakres pracy
Żółta (opór bardzo lekki) 208cm x 6,35mm 4,5mm 1,8 - 5,4 kg
Czerwona (opór lekki) 208cm x 12,7mm 4,5mm 7 - 11 kg
Czarna (opór średni) 208cm x 20,6mm 4,5mm 12 - 17 kg
Fioletowa (opór mocny 208cm x 31,75mm 4,5mm 17 - 26 kg
Zielona (opór b. mocny) 208cm x 44,5mm 4,5mm 26 - 32 kg
TAŚMY MINI W ZESTAWIE
Kolor Wymiary Grubość Zakres pracy
Żółty (opór lekki) 50cm x 5cm 0,5mm 4,75 - 7,5 kg
Zielony (opór średni) 50cm x 5cm 0,7mm 9 -1 5,75 kg
Niebieski (opór mocny) 50cm x 5cm 0,9mm 13,5 - 20,25 kg
Czerwony (opór b. mocny) 50cm x 5cm 1,1mm 17,5 - 24 kg

Trenerskie doświadczenie pozwala nam projektować gumy do ćwiczeń tak, aby spełniały najsurowsze normy oraz takie na, których sami chcemy ćwiczyć. Dlatego też w FORCEBAND bardzo mocno stawiamy na jakość naszych produktów oraz wąską specjalizację. Zaufały nam kluby fitness, kluby sportowe, instytucje medyczne oraz tysiące zadowolonych osób. Spróbuj i ty, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Zobacz nasze OPINIE
Postaramy się doradzić i pomóc w wyborze.

ONI JUŻ SPRAWDZILI
Rafał Lipek Lipiński

Rafał "Lipek" Lipiński

5x FIBA World Champion

Taśmy Forceband wspaniałe sprawdzają się w treningu. Bardzo ważne jest by dawać ciału rożne bodźce, a dzięki Forceband ciągle staje się lepszy i trening nigdy nie bywa nudny!

Agata Korzemiacka

Agata Korzemiacka

Athlete Performance

Od wielu lat jestem trenerem i szkoleniowcem w branży fitness. Miałam okazje pracować na sprzęcie wielu różnych producentów. Produkty marki Forceband są jednymi z najtrwalszych i w 100% spełniają moje wymagania!! Jak wznieść trening o poziom wyżej ?? FORCEBAND - Polecam!

NASZ EKSPERT RADZI:

Kontuzje barku to jeden z częstszych urazów wszystkich trenujących.  Anatomicznie nasz staw ramienny posiada bardzo mało stabilizatorów biernych  takich jak więzadła. Bardzo ważna rolę w stabilizacji naszego ramienia odgrywają stabilizatory czynne czyli mięśnie, a w szczególności mięśnie stożka rotatorów.
Aby zapobiegać kontuzjom barku i odpowiednio wzmacniać  staw ramienny wykorzystaj żółtą gumę do ćwiczeń od FORCEBAND. W trakcie każdej rozgrzewki sięgnij po taśmę i wykonaj kilka ćwiczeń pobudzających. Przykłady takich ćwiczeń prezentujemy TU - ROZGRZEWKA BARKÓW FILM
Nie ważne czy trenujesz w domu, grasz w drużynie sportowej, trenujesz na siłowni, jeździsz na rowerze, biegasz - prewencja urazów powinna być priorytetem każdego od osoby początkującej po zawodowca. Zaufaj nam specjalistom w dziedzinie ruchu, sprawności treningu

gwarantowany sukces twojej pracy

Niezależnie od tego czy biegasz, dźwigasz ciężary, czy też jeździsz na rowerze, nasz sprzęt idealnie uzupełni, twój trening sportowy. Dzięki gumom do ćwiczeń Force Band, rozciągniesz, zmobilizujesz mięśnie, a także wzmocnisz te kluczowe partie związane z twoją dyscypliną sportu Zaufaj nam - specjalistom i skorzystaj z naszej wiedzy.

więcej o nas