Wczytuję dane...

MATA DO AKUPRESURY

To pierwsza polska mata do akupresury, w której użyto rzepaku, który posiada właściwości rozgrzewające i kojące. To idealne źródło ciepła. Podgrzej poduszkę, wypełnioną ziarnami rzepaku zagwarantuje to ciepło, które dodatkowo rozluźnia i stymuluje relaksacje. Zastosuj z kolcami lub bez ogrzewając brzuch lub rozluźniając inne części ciała. Jest to absolutnie unikatowe i dostępne tylko w AMAREMAT. 

Dla kogo rekomendujemy matę amaremat ? 

Jest idealna dla osób z przewlekłym stresem. Aku  terapia może pomóc złagodzić napięcie mięśni, a także rozluźnić ciało. Dzięki macie Amaremat osoby obniżą tętno i ciśnienie krwi.

Dla osób z słabym krążeniem krwi. Często kończyny, zwłaszcza stopy, mogą być zimne nawet w normalnej temperaturze. Używanie maty do akupresury może poprawić krążenie krwi w ciele.

Mata do akupresury Amaremat wzmacnia układ odpornościowy. Poprawia krążenie limfy przez co może pomóc w detoksykacji, umożliwiając systemowi limfatycznemu odprowadzanie płynów, które mogą zawierać komórkowe produkty uboczne i inne metabolity. Dzięki lepszemu krążeniu krwi, składniki odżywcze mogą szybko dotrzeć do komórek, gdzie można je wykorzystać do niezbędnych funkcji metabolicznych i komórkowych.

Mata będzie szczególnie pomocna w przeciwdziałaniu zarówno ostrego, jak i przewlekłego bólu mięśni/stawów. Może wpływać na migreny, różnego rodzaju bóle głowy, skurcze brzucha i sztywność karku czy też ból kręgosłupa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów