Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Do czego możesz wykorzystać taśmę Mini Band ?

Efektywne treningi zwiększające czucie mięśniowe, stabilizację oraz mobilność zarówno dla początkujących i profesjonalistów sportowca i amatora łatwy transport progresywne obciążenie oraz idealnie dobrane wymiary długość 25 cm (50cm obwód) mało kosztowny przyrząd, który wyniesie Twój trening w nowy wymiar

2. Dlaczego wybrać nasze produkty ?

Taśmy do ćwiczeń FORCE BAND produkowane są z materiałów najwyższego gatunku. Dzięki dbałości o jakość materiałów, nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na rozerwania oraz uszkodzenia, nawet podczas intensywnych treningów w trudnych warunkach.

3. Co możesz kształtować z taśmami?

- siłę - moc - wytrzymałość - mobilność - stabilność

4. Jak zacząć trenować z taśmami?

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy ebook z ćwiczeniami na taśmach mini band, który może pomóc Ci w rozpoczęciu przygody z taśmami. Ebook podzielony jest na partie ciała: brzuch/ dolna część ciała/ górna część ciała.