Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Dlaczego wybór Mini band o obwodzie 50 cm jest tak ważny ?

Większość z nas jest raczej średniego wzrostu, dlatego też od samego początku postawiliśmy na mini bandy o obwodzie 50 cm. Jest to idealna długość, która zaangażuje mięśnie już od początkowego zakresu ruchu w przeciwieństwie do taśm o obwodzie 60 cm, które poprzez swoją długość zalecane są dla osób powyżej 190cm wzrostu.

2. Dlaczego wybrać nasze produkty ?

Taśmy do ćwiczeń FORCE BAND produkowane są z materiałów najwyższego gatunku. Dzięki dbałości o jakość materiałów, nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na rozerwania oraz uszkodzenia, nawet podczas intensywnych treningów w trudnych warunkach.

3. Co możesz kształtować z taśmami?

- siłę - moc - wytrzymałość - mobilność - stabilność

4. Jak zacząć trenować z taśmami?

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy ebook z ćwiczeniami na taśmach mini band, który może pomóc Ci w rozpoczęciu przygody z taśmami. Ebook podzielony jest na partie ciała: brzuch/ dolna część ciała/ górna część ciała.