Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Gdzie znajdę E-booka dołączonego do zestawu ?

Otwierając przesyłkę w opakowaniu Mini Band Set znajdziesz wizytówkę z kodem. Przepisz kod do przeglądarki na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym i kliknij pobierz.

2. Dlaczego wybrać nasze produkty ?

Taśmy do ćwiczeń FORCE BAND produkowane są z materiałów najwyższego gatunku. Dzięki dbałości o jakość materiałów, nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na rozerwania oraz uszkodzenia, nawet podczas intensywnych treningów w trudnych warunkach.

3. Kiedy wyślemy produkty ?

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

4. Jak zacząć trenować z taśmami?

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy ebook z ćwiczeniami na taśmach mini band, który może pomóc Ci w rozpoczęciu przygody z taśmami. Ebook podzielony jest na partie ciała: brzuch/ dolna część ciała/ górna część ciała.

5. Jaki rodzaj wysyłki polecamy ?

Paczki nadane za pomocą Kuriera InPost lub Paczkomaty InPost w 95% przypadków trafiają do odbiorcy następnego dnia roboczego.

6. Czy otrzymam potwierdzenie i numer nadania ?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem zamówionych produktów. Po wysyłce otrzymasz e-mail z numerem przesyłki w celu jej śledzenia.

7. Czy mogę zwrócić kupiony towar ?

Masz 14-dniowy okres na zwrot towaru.

8. Jakie gumy do ćwiczeń wybrać ?

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór gum do ćwiczeń. W celu jak najlepszego dopasowania Twoich oczekiwań stworzyliśmy bogatą zakładkę „Filmy Treningowe” gdzie możesz zobaczyć wykorzystanie gum, aspekty techniczne ćwiczeń. Dzięki temu dobierzesz taśmy i gumy wg swoich potrzeb. https://forceband.pl/_blog/

9. Mam problem z płatnością PayU

Jeśli z jakiegoś powodu nie ukończyłeś/aś transakcji i zamówienie pozostało nie opłacone: • możesz złożyć zamówienie ponownie, (poprzednie nieopłacone automatycznie zostanie anulowane) lub też • Forceband realizując zamówienie podeśle Ci numer konta do wpłaty