Wczytuję dane...

ELASTI YOGA BAND

O sprawność fizyczną można dbać na wiele sposobów, ale jedno jest niezbędne – odpowiedni trening! Sport pomaga utrzymać zdrowie psychiczne i fizyczne na optymalnym poziomie. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie elastyczne taśmy do ćwiczeń, które pomagają w rozwoju fizycznym. Stanowią wspaniałe połączenie mini bands oraz power bands, zyskując przy tym uniwersalność. Z łatwością dopasujesz je do dowolnych ćwiczeń. Możesz zabrać je ze sobą na siłownię, skorzystać z możliwości trenowania w domu, jak i na sali fitness. Otworzą przed Tobą nowe możliwości codziennych ćwiczeń, urozmaicając je i pomagając skupić się na poszczególnych częściach ciała.

Swoboda i komfort ćwiczeń

Elastyczne taśmy do ćwiczeń elastiband to sprzęt przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Może z nich korzystać każdy! Dzięki pełnej możliwości dopasowania ćwiczeń do Twoich potrzeb nie musisz przejmować się ryzykiem nadmiernego przeciążenia czy odwrotnie – tym, że trening będzie zbyt lekki. Stopień trudności będzie już zawsze dopasowany do Ciebie. Taśmy elastiband polecane są nie tylko przez trenerów, ale również rehabilitantów. Znakomicie stymulują pracę stawów oraz wzmacniają je podczas wykonywania odpowiedniego treningu, dlatego są również polecane osobom kontuzjowanym. Ich rozciągliwość sprawia, że możesz trenować z nimi każdą partię ciała. Są przyjemne w dotyku, a dodatkowo posiadają certyfikat CE.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.