Wczytuję dane...

Akcesoria treningowe

Poniższe AKCESORIA TRENINGOWE świetnie uzupełnią Twój trening. Podniosą intensywność, komfort, a także ułatwią zrobienie wielu ćwiczeń z taśmami powerband. 

Co wyróżnia Maty do ćwiczeń FORCEBAND?

Mata do ćwiczeń TPE sprawdzi się zarówno w treningu fitness, siłowym jak również do ćwiczeń yogi. Produkowana z ekologicznego materiału mata jest w 100% biodegradowalna oraz bardzo trwała. Antypoślizgowa technologia sprawia, że bez trudu wykonasz trening w każdych warunkach. Dzięki długości 183 cm ćwiczenia takie jak "pies z głową w dole" nie będą sprawiały żadnego problemu. Po skończonych ćwiczenia bardzo szybko wyczyścisz i zdezynfekujesz matę. 

Do czego Uchwyt do drzwi Door Anchor?

Umieść uchwyt za drzwi, zamknij je, przywiąż gumę powerband to prosta recepta na wszechstronny trening domowy. Wiele ćwiczeń z gumami powerband wymaga przywiązania jednego końca, jednak nie zawsze w domu mamy do tego odpowiednie warunki. Z pomocą przychodzi uchwyt drzwiowy, który zamieścisz na każdej wysokości.

Poczuj moc slide dysków?

Wykorzystaj dyski Slide w swoim treningu. Wprowadź dodatkową trudność, zwiększ kontrolę oraz intensywność treningu. Efektem dodatkowym będzie większe zabezpieczenie przed kontuzjami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów