Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

"Jeśli chcesz osiągać progres w sporcie, musisz to wiedzieć"

Poznaj 7 struktur mięśniowych w Twoim ciele, które regularnie wzmacniane zaowocują zarówno progresem w Twoim treningu jak i poprawią jakość Twojego życia na co dzień.

Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że urazy sportowe bardzo często są nieodłącznym elementem spotykanym w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Całe środowisko przygotowania motorycznego (zarówno trenerzy jak i sportowcy) zastanawia się na trzema aspektami odnoszącymi się do ogólnie rozumianego sukcesu w sporcie:

➢ w jaki sposób zmniejszyć ilość kontuzji ?


➢ w jaki sposób zwiększyć wydajność organizmu ?


➢ jak zrobić to najszybciej i najbardziej efektywnie ?


Odpowiedzi na powyższe pytania wydają się dość proste i odnoszą się zarówno do aspektów treningowych jak i funkcjonowania w życiu codziennym. Poniższe zagadnienia zostały omówione dokładnie podczas dołączonego wykładu.

O AUTORZE
  • Nazywam się Tomasz Leśnikowski. Jestem szkoleniowcem w Profi Fitness School Poland i certyfikowanym trenerem REP’s Polska. Podczas szkoleń i warsztatów uczę przyszłych trenerów personalnych jak w bezpieczny, świadomy i skuteczny sposób prowadzić przyszłych klientów. Jako szkoleniowiec prowadzę szkolenia bazowe dla trenerów i instruktorów siłowni oraz warsztaty uzupełniające z odważników kettlebell, treningu funkcjonalnego i taśm podwieszanych TRX. Jestem twórcą najnowszych warsztatów w Polsce: wykorzystania gum oporowych miniband i powerband w treningu oraz treningu siłowego w Pole Dance. Pomagam w przygotowaniach zawodnikom sportów walki i biegów przeszkodowych.
Gumy do ćwiczeń Mini Band (Zestaw) plus E-Book
DODAJ DO ZESTAWU